Sinerģiskais metināšanas pusautomāts DIGIMIG 300 Pulse, 300A, 400V Sherman

Sinerģiskais metināšanas pusautomāts DIGIMIG 300 Pulse, 300A, 400V Sherman
Noklikšķiniet uz attēla, lai atvērtu galeriju
  • Ražotājs: Sherman
  • Modelis: 7812457
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 1 300.00€
  • Bez PVN: 1 074.38€
- +


Barošanas spriegums:

AC 400V 50Hz

Metināšanas metodes:

MIG, MMA, Lift TIG, lodēšana

Tehnoloģija:

IGBT

Metināšanas strāva:

MIG: 300A, MMA: 280A, TIG: 280A

Darba cikls:

MIG: 45%, MMA: 50%, TIG: 60%

Maksimālais strāvas patēriņš:

18A (MIG) / 17A (MMA) / 11,5A (TIG)

Maksimālais enerģijas patēriņš:

MIG: 10 kVA, MMA: 8,8 kVA, TIG: 5,8 kVA

Metināšanas strāvas regulēšana:

vienmērīga

Stieples spoles diametrs:

200 mm, 300 mm

Stieples padeves ātrums:

2 - 14 m/min

Funkcijas:

Digitālā vadība, Arc Force, Hot Start, 2T/4T, TIG Lift, strāvas paaugstināšana, strāvas kritums, induktivitātes regulēšana, impulss, gāzes plūsmas laika regulēšana pirms/pēc metināšanas, bezgāzes metināšana, 4 ruļļu stieples padevējs, spoles pistoles opcija, iestatījumi atmiņa, MIG manuālā, MIG sinerģiska, TIG Lift, TIG Lift Pulse

Izmērs:

935 x 402 x 775 mm

Svars:

43 kg

Sinerģiskā metināšanas iekārta DIGIMIG 300 Pulse ir inovatīva metināšanas iekārta, kas paredzēta tērauda un krāsaino metālu metināšanai, izmantojot MIG/MAG, MMA un Lift TIG metināšanas režīmus. Metināšanas iekārtu var izmantot arī plānu (līdz 3 mm) cinkotu lokšņu metināšanai. Ir iespējams pieslēgt Spool Gun tipa lodlampu.

Digitālā vadība ļauj pilnībā kontrolēt metināšanas parametrus. Ierīcei ir manuālais un sinerģiskais režīms. Sinerģiskā režīma izmantošana ievērojami vienkāršo ierīces darbību un ļauj to izmantot amatieriem un cilvēkiem ar mazāku metināšanas pieredzi. Izmantojot impulsu vai dubultu impulsu, var sasniegt labāku šuvju kvalitāti, augstu estētiku un ļoti augstu efektivitāti.

Arc Force, Hot Start un VRD funkcijas var regulēt MMA metināšanas režīmā.

ARC FORCE ir stabila metināšanas loka uzturēšana. Funkcija ARC FORCE nepieciešama, lai novērstu elektrodu "pielipšanu" un palielinātu loka degšanas stabilitāti - brīdī, kad elektroda metāla piliens atdalās, strāva automātiski palielinās līdz optimālajai vērtībai, kas novērš elektroda pielipšanu metināšanas vai griešanas laikā. . Sistēma ir svarīga, strādājot ar atbildīgām struktūrām un izmantojot elektrodus ar bāzes, skābes, ilmenīta, rutila un celulozes pārklājumiem.

HOT START atvieglo loka aizdegšanos. Funkcija HOT START iedarbina strāvas impulsu brīdī, kad elektrods saskaras ar apstrādājamo priekšmetu, tādējādi veicinot loka aizdegšanos.

VRD - atvērtās ķēdes sprieguma samazināšana līdz drošam līmenim, lai nodrošinātu aizsardzību pret elektriskās strāvas triecienu. Šī funkcija atbilst reģionālo vadlīniju un drošības standartu prasībām visā pasaulē.

TIG metināšanas režīmā ir iespējams izvēlēties režīmu ar pulsācijām un pielāgot impulsa raksturlielumus. DIGIMIG 300 Pulse ļauj izmantot vairākus darba režīmus, tostarp punktmetināšanu. Ierīcei ir pēdējā iestatījuma atmiņa, t.i. t.i. pēc ierīces izslēgšanas un atkārtotas ieslēgšanas tiek atjaunoti pēdējie iestatītie parametri. 35 iestatījumu kopas var arī saglabāt, viegli piekļūstot programmas saglabāšanas/atkopšanas režīmam.

Komplektācija:

  • MIG deglis ar metināšanas strāvas regulēšanu
  • Elektrodu turētājs
  • Zemējuma kabelis
  • Vadošais veltnis Al 2RA 30x22x10mm 1,0 / 1,2 mm
  • Teflona starplika

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi